Dekoratiivne värvitud killustik on uus toode turul. Siiski seda on juba ammu kasutatud Euroopas ilumuru, lillepeenarde, monumentide dekoreerimiseks ja maastikukujunduses.
Värvilise killustiku kasutamine võimaldab oluliselt vähendada mõisa ümbruse, lillepeenra või mis tahes muu koha hea välimuse säilitamine kulusid.
Värvilise killustiku abil saab luua ilusaid ja vastupidavaid kompositsioone.
Suur värvigamma võimaldab valida seda materjali harmooniliseks kombinatsiooniks igas interjööris või maastikukujunduses.
Värvilise killustiku kasutamine:

- majade ja kotedžite kujundus (laotamine seinte ümber)

 

- aiateede loomine

 

- lillepeenarde ja iluaedade kujundus

 

- hauakohtade raamimine

 

- ojade ja tiikide põhjade ja kallaste loomine

 

- kirjade ja joonistuste loomine maapinnal, lillepeenardel jms

 

- lillepotide ja akvaariumite kujundus

 

Värvitud killustiku tootmises me kasutame ainult kvaliteetseid komponente. See võimaldab toota dekoratiivset killustikku eredate värvide ning nende pikaajalise säilitamisega. Dekoratiivse killustiku tootmise aluseks kasutame graniitkillustikku.
Ettevõte püüab töötada maksimaalselt kiiresti ja efektiivselt, mis tähendab väga lühikesi saatmise tähtaegu, toodete olemasolu laos ja täielikku toetust meie klientidele!
Viimistlusmaterjalidele on iseloomulik suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Need materjalid on lihtsalt monteeritavad, on väga hea kvaliteedi ja tugevusomadustega.