Murukärg | mururest | geokärg SG
Pole kahtlust, et rohuga parklate plastist murukärjed on kaasaegne ja ökoloogiline ühine taristulahendus. Selle peamine eelis on kaasaegne, esteetiline ja vastupidav konstruktsioon.
Tooted on ette nähtud maapinna tugevdamiseks ja stabiliseerimiseks, pakkudes samal ajal vaba vee- ja õhuringlust. Need sobivad suurepäraselt sillutuskivide, asfaldi või betoonplaatide paigaldamiseks, kus tuleb kasutada bioloogiliselt aktiivseid alasid. Murukärg pole mitte ainult maastike täiuslik tugevdus, vaid täidab suurepäraselt ka dekoratiivsete täitematerjalide täitmise abil oma ülesannet.
Murukärge võib täita rohu või muu kruusaga kuni 20mm. Spetsiaalne murukärje konstruktsioon aitab kruusa säilitada ja hoiab ära vagude ja basseinide moodustumise.
Murukärje tootmisel kasutatud materjal saadakse valitud taaskasutatud polüetüleeni ja polüpropüleeni jäätmetest. Selle asjaolu tõttu pole materjal mitte ainult märkimisväärselt vastupidav, vaid ka täiesti keskkonnasõbralik.
Tooteid on saadaval kolmes standardses värviversioonis: must, roheline (khaki) ja hall.
Kärje sillutamine võimaldab paigaldamist hõlpsalt ja kiiresti. Üks paneel on üksteisega ühendatud integreeritud ühenduslukkudega, mis asuvad iga kärje kahe serva põhjas. Igal kärjel on ka neli integreeritud stabiliseerivat kinnitustihvti, mis kärjede lamamise ajal surutakse moodustuskihti.
Näita korraga:
Sorteeri:
Murukärg SG
Hind: SG 1 G/B (TYPE 1) - 4,15 eur / tk SG 1 W (TYPE 1) - 5,00 eur / tk SG 3 G/B (TYPE 3) - 4,75 eur / tk 1 m2 = 4,4 t...
Hind: SG 1 G/B (TYPE 1) - 4,15 eur / tk SG 1 W (TYPE 1) - 5,00 eur / tk SG 3 G/B (TYPE 3) - 4,75 eur / tk 1 m2 = 4,4 tk     Lisamaterjalid:   Märgistusümbris - m&o...
4.15 EUR tk