Murukärg SG

Murukärg SG
Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG Murukärg SG
Mudel: SG
Saadavus: Ettetellimine

Allahindlus suure koguse tellimisel.


Hind: 4.15 EUR tk
Hind:
 • SG 1 G/B (TYPE 1) - 4,15 eur / tk
 • SG 1 W (TYPE 1) - 5,00 eur / tk
 • SG 3 G/B (TYPE 3) - 4,75 eur / tk
1 m2 = 4,4 tk
 
 
Lisamaterjalid:
 
Märgistusümbris - mõeldud kasutamiseks koos SG murukärjedega. Valmistatud plastikust. Lihtne ja kiire paigaldamine. Kasutatakse parkimiskohtade ja liinide jaoks. Neid saab kasutada kõnniteede märgistusena, näiteks puuetega inimeste parkimiskohtadena.
 
 • 1 tk - 0,60 eur

 

Plastist murukärg

Pole kahtlust, et rohuga parklate plastist murukärjed on kaasaegne ja ökoloogiline ühine taristulahendus. Selle peamine eelis on kaasaegne, esteetiline ja vastupidav konstruktsioon.
Tooted on ette nähtud maapinna tugevdamiseks ja stabiliseerimiseks, pakkudes samal ajal vaba vee- ja õhuringlust. Need sobivad suurepäraselt sillutuskivide, asfaldi või betoonplaatide paigaldamiseks, kus tuleb kasutada bioloogiliselt aktiivseid alasid. Murukärg pole mitte ainult maastike täiuslik tugevdus, vaid täidab suurepäraselt ka dekoratiivsete täitematerjalide täitmise abil oma ülesannet.
Murukärge võib täita rohu või muu kruusaga kuni 20mm. Spetsiaalne murukärje konstruktsioon aitab kruusa säilitada ja hoiab ära vagude ja basseinide moodustumise.
Murukärje tootmisel kasutatud materjal saadakse valitud taaskasutatud polüetüleeni ja polüpropüleeni jäätmetest. Selle asjaolu tõttu pole materjal mitte ainult märkimisväärselt vastupidav, vaid ka täiesti keskkonnasõbralik.
Tooteid on saadaval kolmes standardses värviversioonis: must, roheline (khaki) ja hall.
Kärje sillutamine võimaldab paigaldamist hõlpsalt ja kiiresti. Üks paneel on üksteisega ühendatud integreeritud ühenduslukkudega, mis asuvad iga kärje kahe serva põhjas. Igal kärjel on ka neli integreeritud stabiliseerivat kinnitustihvti, mis kärjede lamamise ajal surutakse moodustuskihti.
 
Rakendus:
 
Meie toodet saab kasutada rohumaastikul, mida kasutatakse ka kõnniteedena (nt parklad, jalakäijate kõnniteed, muldkehad). Lahendus on mõeldud kasutamiseks peamiselt sõiduteedel, juurdepääsutee tule- ja hädaolukordade marsruutidel, kämpingutes, loomade hoidmiskohtades või jõekallastel. Toodet saab kasutada ka funktsionaalse maastiku murukärjena ja ka aladel, mida aeg-ajalt kasutatakse kõnniteedena, näiteks: haagissuvilade parklad, teed ja golfiväljak.
 
Rakendused:
 • Parkimine
 • Muruplatsid
 • Sõiduteed
 • Avatud laod
 • Kohalikud sõiduteed
 • Golfiväljakud
 • Puhkealad
 • Fassaaditeed
 • Jalgrattateed ja jalgteed
 • Puudega sõidukite teed
Kasu:
 
Lihtne ja kiire paigaldamine
Lai valik rakendusi
Kerge kaal
Ilmastikukindel
Mesi kammi kujuga konstruktsioon, mis tagab suurema vastupidavuse
 
* Pange tähele, et murukärjede roheline värv varieerub ühest tarnimisest veidi erinevalt. See on ringlussevõetud toodete tüüpiline omadus. See ei mõjuta murukärgede kvaliteeti.
 

Technical details   (tested by TÜV SÜD  in accordance with DIN EN 1072:1985)

grid SG 1 G/B (TYPE 1) SG 1 W (TYPE 1) SG 3 G/B (TYPE 3)
material PP /PE PP /PE PP /PE
measures 492x492mm 492x492mm 492x492mm
weight 0,90 kg 1,23 kg 1,15 kg
height 39 mm 39 mm 49 mm
lenght of dowels 25 mm 25 mm 25 mm
size of cell 56 mm 56 mm 56 mm
number of hooks 8 8 8
load bearing 160-400 T/m² 240-400 T/m² 160-400 T/m²
car weight bearing up to 2,5 T up to 3,5 T up to 3,5 T
colour* black, green white black, green
thermal resistance from – 50 to + 90 ◦C from  – 50 to + 90 ◦C from – 50 to + 90 ◦C
packing max 260pcs /pallet max 260pcs /pallet max 208 pcs /pallet
number per m² 4,4 pcs/m² 4,4 pcs/m² 4,4 pcs/m²
 
 
Kiire ja lihtne paigaldada
 
 
1. Vundament
 
Enne vundamendi (A) paigaldamist tuleks olemasolev turvas ja pinnas eemaldada murukärjede paigaldamise kohalt (eemaldada pinnase välimine kiht).
Maapind (D) tuleb eemaldada ca. 30–40 cm.
Kui voodi on valmis, laota u. 15–30 cm paksune vundament, näiteks täitematerjal (kruus / hakkimine). Vundamendi kihi paksus võib varieeruda sõltuvalt pealekandmisviisist ja koormuskoormusest (mida suurem on koormus, seda paksem aluskiht peaks olema). Ühtlaselt laotatud kruusa mehaaniliseks paksendamiseks kasutage tihendajat.
 
2. Tasanduskiht
 
Valmistatud vundamendi kihi kogu pinnale laotatakse (B) 100 g / m² geotekstiili, mis lisaks tugevdab pinda ja hoiab ära kruusa väiksemate fraktsioonide ülemise tasandamise kihi liikumise (C) koos veega vundamendi kihti.
Pärast seda valage tasanduskiht, näiteks liiv või liiv ja killustik, segu granuleeritakse 0,2–5 mm. Pärast paksendamist ja tasandamist peaks kihil olema u. 5 cm.
 
3. Murukärjede paigaldamine
 
Kui kihid on õigesti ette valmistatud, pange murukärjed. Kärje paigaldamine on väga lihtne ja kiire. Iga kärg on varustatud riividega kahe serva (riivide) alumisel küljel, mis võimaldab neid omavahel ühendada. Igal kärjel on alumisel küljel ka 4 stabiliseerivat kinnitustihvti, mis surutakse maapinnale. Murukärje saab lihtsate, käepäraste või elektriliste tööriistade abil vormi lõigata.
Pärast murukärjede maapinnale asetamist tasandage kogu kõnnitee tihendaja abil.
Seejärel täitke kärje sõltuvalt individuaalsetest eelistustest pinnase, liiva, kruusa või dekoratiivse täitematerjaliga. Valage rohu jaoks täitekiht kogu pinnale, kuid mitte kõrgemale kui 1 cm üle kärje taseme. Kui kõik on tehtud, väetage ja kastke seda ala regulaarselt, kuni muru on täielikult moodustunud.
 
TÄHTIS: Murukärjede paigaldamine ei tohiks kunagi toimuda temperatuuril alla 2 kraadi Celsiuse järgi.

 

 

Saada päring

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinnang: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Kiirsuhtlus