Meil on rõõm tervitada Teid meie firma veebilehel.


Firma Gran Premium OÜ tegeleb naturaalse värvitud killustiku tootmise ja müügiga maastikukujunduse ja erinevate objektide kujundamise eesmärgil.

Meil on oma tootmine ja me pakume kvaliteetset toodet suurepäraste ekspluatatsiooniliste omadustega.

Värvitud dekoratiivne killustikon suhteliselt uus, kuid samal ajal väga lihtne maastikukujunduses kasutatav materjal. Selle abil saab kaunistada territooriumi valitud värvi materjaliga, kavandatud arhitektuurilise või maastiku kompositsiooni järgi, luues individuaalse ja ainulaadse kuju. Peale selle, dekoratiivset killustikku võib kasutada ka ruumide sisekujunduses: alates lillepotidest ja akvaariumitest ja kuni basseinideni. Värvilise dekoratiivse killustiku rakendamise sfäär on küllaltki ulatuslik ja väljub kaugele ärgipäeva fantaasia piiridest. Te leiate rakendamise meie toodangule kõikjal. Siinjuures ei ole üldse oluline, olete Te lihtsalt harrastusaednik või esindate suurt disainiagentuuri.

Kasutamise naited aiamaal ja kodus Kasutamise naited aiamaal ja kodus Kasutamise naited aiamaal ja kodus Kasutamise naited aiamaal ja kodus Kasutamise naited aiamaal ja kodus

 

Dekoratiivne killustik on suhteliselt uus toode turul. Kuid seda on juba ammu kasutatud Euroopas tänu selle kasutamislihtsusele ja suurepärastele tarbeomadustele. Materjal on väga vastupidav agressiivsetele keskkondadele, on minimaalselt mõjutatud ultraviolettvalgusega, kõrvaldab vajaduse maadelda umbrohu ja metsiku taimestikuga, mis muudab selle kasutamise veel ka praktiliseks. Värvimises kasutataval tehnoloogial, samuti nagu ka värvainel endal, on omadused, tänu millele me garanteerime toote säilimist värvitud kujul peaaegu rikkumatult 3-5 aasta jooksul. Ja mis on kõige tähtsam - toode on ökoloogiliselt puhas! (killustik ja selle kate on täiesti ohutu inimese ja keskkonna jaoks).

 

Võib-olla olete näinud roosat elevanti sinisel aasal või uskumatult ilusat hallis linnadzunglis rajatud õitsvat oaasi? Saades lisateavet värvilise killustiku kohta ning rakendades oma disainiannet, võite Te osta meilt värvist dekoratiivset killustikku ja realiseerida mitte ainult seda, vaid ka paljusid muid huvitavaid ideid.

Dekoratiivse killustiku lai värvigamma sisaldab nii põhilisi populaarseid värve, kui ka nende kõikvõimalikke varjundeid. Ükskõik millise värvi Te valite, värvilise dekoratiivse killustiku heledus ja lopsakus hakkavad aastaid meelitama lähikonna tähelepanu ja naabrite varjamatu kadedust.

Te saate tutvuda sortimendiga ja osta värvilist dekoratiivset killustikku jaos "Kataloog".
Meie killustiku aastapikkust värvi püsivust eeldab tootmistehnoloogia ise ning garanteeritud on kvaliteetsete looduslikke koostisosade kasutamine. Värviline dekoratiivne killustik ei kahjusta ümbritsevat keskkonda, on ökoloogiline ja inimese tervisele ohutu.

Värviline dekoratiivne killustik on samuti tuntud ka teiste nimede all: värviline kruus, värvitud killustik, värvitud dekoratiivne kivi, dekoratiivkivi, värvitud kruus jne. Nende nimetuste erinevused on tingitud kivi liigist (graniit, marmor, jõeveeris jt) ja selle fraktsioonist, lihtsamalt öeldes mõõtmetest.

Meie tootame peamiselt graniitkillustikuga, fraktsiooniga 5-8 mm. Samuti saame värvida veerist, marmorkillustikku, jämedateralist liiva, keramsiiti ja munakaid.

Meie tootmine paikneb Eestis.

Oleme huvitatud vastastikku kasulikus ja pikaajalises koostöös hulgiostjate ja eraettevõtjatega, kes tegutsevad ehitus- ja viimistlusmaterjalide müügi valdkonnas, samuti maastiku- ja sisekujunduse agentuuridega.

Me garanteerime oma klientidele kvaliteetset toodet, kõrget teenindustaset ostu kõikidel etappidel – alates kauba valikust kuni kohaletoimetamise optimaalsete  tingimusteni. Me rangelt järgime loodud kokkuleppeid ja oleme meie kliendile kättesaadavad 24/7.


Üheskoos ilusaid tegusid!

Saada päring