Murukärg Ecaraster Bloxx

Murukärg Ecaraster Bloxx
Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx Murukärg Ecaraster Bloxx
Ecoraster original
Mudel: Ecaraster Bloxx
Saadavus: Ettetellimine
Hind: 45.95 EUR 1 m2 (kivideta)
ECORASTER Bloxx toimib vastavate betoonplokkide hoideraamina ja sellel on sisseehitatud drenaažikanal, mis ei saa ummistuda. Lisaks suurele sillutamiskiirusele tagab see ka pideva voolu ja võimaldab vihmaveel suures osas välja imbuda. Tänu erinevat värvi kividele, valikuliselt ka kummile või graniidile, saab pindu kujundada väga loominguliselt.
Märkus: Kui nelja betoonplokiga Bloxx on teie jaoks liiga "lai": on Bloxx loodud ka elemendina, et kasutada ainult kahte betoonplokki. See hõlbustab äärekivide või parkimis- / sõiduraja märgistuse paigaldamist.
 
ECORASTER Bloxx on muu hulgas kaitstud Saksamaa kasuliku mudeliga 201014106285, Poola kasuliku mudeliga W.124709; USA patent 10094073, Euroopa patenditaotlus 3237682. Väljaspool Euroopat on teisigi patenditaotlusi.
 

Spetsifikatsioonid

Mõõtmed: 33 x 33 x 5 cm
Seina paksus: kuni 5 mm
Kaal tükk: 0,78 kg (ilma tänavakivid)
Kaal ruutmeetri kohta: 7,02 kg (ilma tänavakivideta)
Materjal: LD-PE, taaskasutatav materjal
 
 
 
 
Meie ECORASTER sillutuslahendus on saadaval ka väikeses poolvormingus. 1/2 Bloxx sobivad ideaalselt optiliseks eraldamiseks, näiteks parkimiskohtade või parkimiskohtade jaoks. Sest neid saab hõlpsasti kombineerida ka ECORASTER E50-ga. Kõrgus jääb samaks, komistamise ohtu pole. See pakub teie individuaalsetele vajadustele laia valikut kujundusvõimalusi!

Spetsifikatsioonid

Mõõtmed: 18 x 33 x 5 cm
Seina paksus: kuni 5 mm
Kaal tükk: 0,54 kg (välja arvatud tänavakivid)
Materjal: LD-PE, taaskasutatav materjal, taaskasutatav

 

Saada päring

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinnang: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Kiirsuhtlus